Розчистив сніг – потрапив у лікарню. У Львові медики врятували чоловіка з інфарктом

Стан пацієнта стабільний, його уже перевели у звичайну палату.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Медикам Львівської обласної клінічної лікарні вдалось урятувати 64-річного чоловіка, який із інфарктом міокарда сам приїхав у лікарню.

Учора чоловік розчищав сніг біля свого будинку, після цього виїхав у справах. Дорогою йому стало погано і він поїхав у обласну клінічну лікарню. Виявилося, у чоловіка стався інфаркт міокарда. Про це на своїй сторінці у Фейсбук розповів кардіолог ЛОКЛ Володимир Павлюк.

«Чоловік під’їхав до лікарні і, задихаючись, зайшов у приймальне відділення. Чергова лікарка миттєво оцінила критичний стан пацієнта і тут же вклала його на кушетку. Записали ЕКГ», – пише лікар.

Під час ЕхоКГ дослідження пацієнт втратив свідомість.

«Пацієнт скаржиться – «У мене крутиться голова». І за 3 секунди у нього закочуються очі і він втрачає свідомість. Через 30 секунд уже виконали дефібриляцію. Пацієнт приходить до тями. Сьогодні стан пацієнта стабільний, його перевели у звичайну палату», – каже лікар.

І додає, що коли у чоловіка запитали, що він відчував, коли в нього виникло запаморочення, він відповів, що потрапив у білий туман, який його оточував.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: