Резніков прокоментував резонансну публікацію про “розпил” грошей на харчах для військових

Міністр оборони Олексій Резніков відреагував на публікацію ЗМІ про закупівлі Міністерством оборони продуктів для українських військовослужбовців у кілька разів дорожче, ніж вони коштують у столичних магазинах.

Джерело: Gazeta.ua.

Заявив, що представить народним депутатам на засіданні профільного комітету за участі представників Національного антикорупційного бюро, Державного бюро розслідувань і Служби безпеки України “вичерпну інформацію з документами”. Про це міністр написав у Facebook.

Цього року міністерство отримало пропозиції постачальників щодо добового раціону військовослужбовця у діапазоні від 151 до 162 грн, розповів.

“У результаті проведення переговорів кінцева вартість послуги забезпечення харчування одного бійця на добу складає 145,8 грн. Хтось дійсно вважає, що ця сума є завищеною?”, ‒ написав.

Зі слів міністра, номінально відбулося зростання вартості послуги на 21,5%.

“Але цей показник навіть менше рівня інфляції, яка за рік склала 26,6%. Будь-яка господиня знає, як минулого року зросли ціни на різні види продуктів і яка була динаміка”, ‒ заявив Резніков.

Коли народні депутати подивляться на контракти з віськома постачальниками, вони побачать, що ціни на одні й ті самі продукти – різні, сказав міністр.

Так само, з його слів, як відрізняються ціни у торговельних мережах, у тих же “Сільпо”, “АТБ” чи “Новусі”.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.