Реанімували двічі на день. Лікарі борються за життя мами трьох дітей, яка була проти вакцинації

У Львівській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги медики борються за життя хворої на Covid-19 40-річна мама трьох маленьких дітей. Її реанімували уже двічі за день.

Джерело: НТА.

Про це написала у Facebook  завідувачка відділу анестезіології та інтенсивної терапії Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Наталія Матолінець.

Вона зазначає, на жаль, пацієнтка не вакцинована, оскільки усі родичі важкохворої на Covid-19  40-річної жінки були проти вакцинації.

Жінка наразі, за словами Наталії Матолінець, перебуває у дуже важкому стані, її уже двічі за день реанімували.

“Ми боремося за самий мізерний шанс її врятувати. Але вся її родина проти вакцинації. Люди, схаменіться! Медики вже не витримують! Ми падаємо з ніг, а ви втрачаєте рідних“, – зазначила Наталія Матолінець.

Як повідомив у Facebook головний лікар Львівської лікарні швидкої допомоги Олег Самчук вдома у важкохворої жінки, яку медики витягують з того світу, ще троє хворих на Covid-19.

“Її найменшій дитині – усього рік. Чи вдасться врятувати маму – ми не знаємо. Але абсолютно очевидно: цей бій був би значно легшим, будь вона щепленою”, – зазначив він.

Нагадаємо, що в Україні станом на 19 жовтня спостерігається високий рівень госпіталізацій із COVID-19, завантаженість ліжок із киснем і підвищений коефіцієнт виявлення випадків інфікування. Також зафіксований антирекорд летальних випадків: за добу 538 смертей. Відповідно, до “помаранчевої” зони епідемічної небезпеки входять – місто Київ та 14 областей.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.