п`ятниця, 31 березня

Реабілітаційний комплекс у Львові зведуть за технологією швидкісного будівництва

Житловий комплекс для пацієнтів реабілітаційного центру «Незламні» у Львові збудують за швидкісною prefab-технологією Well-being ConTech, завдяки якій терміни багатоквартирного будівництва скорочуються вдвічі, у порівнянні навіть із сучасними поширеними в Україні та світі технологіями. Авторами технології є українські інженери з Одеси. Про це повідомляють на сайті texty.org — пише Tvoemisto.tv.

Технологія полягає в попередньому виробництві всіх елементів будинку на заводі в ідеальних умовах та їхньому швидкому збиранню на будмайданчику. В багатошарових утеплених стінах вже зроблені всі технологічні отвори та штроби для електрики. Тому житло, зведене за такою технологією, називають «будинками без перфораторів», що важливо для людей, які пережили жахіття війни з сиренами та вибухами.

Швидкомонтовані будинки Well-being ConTech передбачають суттєве зниження енерговитрат під час експлуатації завдяки комплексу енергоефективних рішень, а в наступній експлуатації житла використовуватимуть цифрову систему контролю енерговитрат. Окрім цього, під час зведення збірних будинків за технологією Well-being всі виробничі процеси диджиталізовані, контролюються спеціальним програмним забезпеченням, що унеможливлює корупційну складову та робить прозорим бюджетування й звітність перед інвесторами, зазначають у компанії.

Нагадаємо, що переможцем архітектурного конкурсу на будівництво житлового комплексу та центру реабілітації «Незламні» став проєкт авторського колективу міжнародної студії архітектури та урбанізму Drozdov & Partners з Харкова, що після бомбувань міста вимушені були релокуватись до Львова. У квартирах комплексу проживатимуть сотні українців, які постраждали від війни та проходять реабілітацію. У його складі передбачається створення реабілітаційного та дитячого центрів. Помешкання також зможуть використовуватися для розв’язання проблеми житлового забезпечення соціально вразливих категорій населення.

Перед тим 4 січня обрали переможця архітектурного конкурсу на проєктну пропозицію реабілітаційного центру на вул. Володимира Івасюка, 74 у смт Брюховичах. У межах конкурсного проєктування учасники пропонували рішення щодо реконструкції будівлі лікарні №7. Її приєднали до Першого медичного об’єднання Львова «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» 2021 року.

Для довідки

Архітектурне бюро Drozdov & Partners засноване в 1997 році в Харкові та працює в широкому міжнародному полі: Швейцарії, Франції, США, Іспанії, Кореї, Кувейті та інших країнах. Напередодні Drozdov & Partners спільно з Replus bureau та Ponomarenko bureau розробили проєкт дитячо-юнацької спортивної школи, що на вул. Уласа Самчука, 8 у Львові. У співпраці вони створять зонований простір з ліжками, їдальнею та санвузлами. У центрі зможуть розмістити близько 132 людей.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.