Провести Різдвяний ярмарок у Львові зголосилась лише одна фірма

Ярмарок в центрі міста діятиме від 10 грудня до 20 січня

У Львові провели конкурс на найкращий проект Різдвяного ярмарку. Взяти участь у ньому зголосився лиш один претендент: окрім компанії «Львівські ярмарки» ніхто так і не подав заявку на участь.

Ярмарок проведуть усьоме, від 10 грудня до 20 січня. За традицією, на алеї перед львівською Оперою та на площі Ринок встановлять святкові будиночки. У них звично можна буде поласувати смаколиками та гарячими напоями, а також придбати новорічні сувеніри.

На проспекті Свободи встановлять макет ткацького верстату. У цьому будиночку львів’яни та гості міста зможуть поглянути, як у давнину виготовляли тканину. Також організатори планують посилити охорону.

А нововведенням цьогорічного оформлення стане нова ілюмінована вивіска. Зокрема, організатори наголошували на вагомості зовнішнього вигляду.

«Це не могло бути ні тканина, ні щось страшне, це мало відповідати архітектурі міста і центральній частині. Відтак це мало бути і декорування, освітлення, ілюмінація. Мав бути поділений ярмарок на сектори: сувенірний сектор, гастрономічна продукція», – повідомила начальник відділу торгівлі та тендерних закупівель Львівської міської ради Галина Шарко.

Додамо, що цьогоріч Львівська міська рада вперше проводила конкурс на організатора проведення і великоднього ярмарку. І тоді подалась лише одна компанія «Львівські ярмарки», яка проводила великодні та різдвяні ярмарки у місті впродовж останніх восьми років.

zaxid.net

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.