Прокуратура розслідує закупівлю вживаних трамваїв із Берліна для Львова

1294
трамвай трамваї

Двері німецьких трамваїв відчиняються назовні, що унеможливлює їх нормальну роботу на підвищених зупинках.

Прокуратура Львівської області розпочала кримінальне провадження через службову недбалість посадовцями ЛКП «Львівелектротранс». Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівщини, пише Твоє місто.

Зокрема, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесли відомості за фактом неналежного виконання службових обов’язків працівниками ЛКП «Львівелектротранс» та Львівської міської ради через закупівлю 30 вживаних трамваїв із Берліна. Йдеться про технічні характеристики трамваїв, які не відповідають наявним у Львові маршрутним лініям та платформам зупинок

Двері німецьких трамваїв, моделі Tatra KT4, відчиняються назовні, що унеможливлює їх нормальну роботу вздовж маршрутів із підвищеними зупинками. Раніше на своїй сторінці у Facebook заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий повідомив, що місто домовилося з концерном «Електрон» про перероблення дверей.

Відтак їх планують вкоротити, а внизу дверей прикріпити щітку або резину. Крім цього є варіант зменшення платформ за зупинках громадського транспорту, однак вони розташовані вздовж декількох ліній, куди пропонують запустити берлінські трамваї. Таку ж побудували на місці нещодавно перенесеної зупинки на вул. Дорошенка.

До Львова прибули перші трамваї з Німеччини

Tvoemisto.tv звернулося за коментарем до керівника ЛКП «Львівелектротранс» Олега Берези, втім він пояснив, що чує таку інформацію вперше від журналістів.

Вести досудове розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст.367 КК України (службова недбалість) доручили слідчому управлінню ГУ Нацполіції у Львівській області. Речниця Нацполіції Львівщини Світлана Добровольська у коментарі Tvoemisto.tvповідомила, що наразі у правоохоронців немає інформації щодо відкриття кримінального провадження.

вживані трамваї з німеччини

Нагадаємо, наприкінці минулого року у Львові повідомили про придбання 30 вживаних трамваїв чеського виробництва Tatra KT4. Перші шість трамваїв прибули до Львова 23 та 24 липня. Наступні партії надходитимуть по вісім одиниць кожного місяця, і вже у жовтні у Львові очікують всі 30 трамваїв. Перші вживані трамваї планують випустити на маршрути у вересні. Серед можливих варіантів, куди можуть поїхати німецькі трамваї, маршрут №1, 2, 6 та 9.

Стежте за нами!