Понеділок, 22 липня

Прокуратура розслідує вибух на Яворівському полігоні 5го серпня

Військова прокуратура Львівського гарнізону Західного регіону України проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення військовослужбовцями однієї з військових частин Львівщини правил поводження із вибуховими речовинами, що становлять підвищену небезпеку для оточення та заподіяло тілесні ушкодження кільком особам.

Прокуратурою встановлено, що 5 серпня 2015 року близько 18 год. на території навчально-тренувального комплексу на Яворівщині по звершенню занять із спеціальної підготовки тактичного виконання стрільб при спалюванні залишків пороху від зарядів порушено правила поводження із вибуховими речовинами, що становлять підвищену небезпеку для оточення. У результаті цього троє військовослужбовців отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості.

Як повідомив військовий прокурор Львівського гарнізону М. Верцімага, за вказаним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.