Прокуратура нарешті назвала винних в трагедії на сміттєзвалищі у Львові

7KQ5Z23bi04Львівська прокуратура оголосила підозру у службовій недбалості, яка призвела до загибелі людей, посадовцям комунального підприємства «Збиранка».

Новину повідомляє «Преса України».

«Львівська прокуратура закінчила перший етап слідства щодо трагедії на Львівському сміттєзвалищі. Посадовим особам комунального підприємства «Збиранка» оголошено підозру в службовій недбалості, що призвела до загибелі людей. Ця стаття передбачає арешт без права застави», – повідомив Генпрокурор Юрій Луценко.

За словами Луценка це ще не кінець всього розслідування. Наступним етапом має стати питання відповідальності посадовців Львівської міськради, які повинні були контролювати ситуацію на сміттєзвалищі.

Варто відзначити, що завал на Грибовицькому сміттєзвалищі, який і забрав з собою життя трьох рятувальників, стався ще 30 травня після того, як там виникла пожежа. Після цих подій правоохоронні органи розпочали досудове розслідування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що через закриття Грибовицького сміттєзвалища місто Львів опинилося на межі катастрофи.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.