Понеділок, 5 грудня

Проблему зі сміттям у Львові обіцяють вирішити до кінця дня

14237602_1770900549834462_4507526489807502888_nВ міській раді Львова не бачать критичної проблеми з вивозом сміття у місті.

Станом на сьогодні, у Львові працює 5 перевізників, 2 з яких не повною мірою справляються із вивезенням сміття. Відтак, певні проблеми зафіксовано у трьох районах міста, в яких працюють ці перевізники: Франківському, Шевченківському та Сихівському. Як пояснила заступник голови міської комісії з питань ТЕБ і НС Ірина Маруняк, сьогодні з цього приводу відбудеться засідання штабу, і питання намагатимуться врегулювати вже до кінця дня.

«У міській раді зараз працює штаб, засідання якого відбуватиметься о 12.00 год на рівні першого заступника міського голови, тож, власне, будемо ці питання обговорювати і вирішувати. Обсяг сміття в осінній період збільшився. Місто максимально допомагатиме тим двом перевізникам, які не справляються, щоб проблему було вирішено вже сьогодні до кінця дня. Інші 3 перевізники з вивезенням сміття справляються», – пояснила Ірина Маруняк.

За її словами, місто з окремими сміттєзвалищами жодних угод не укладає: кожен перевізник як приватна структура має свої домовленості з регіонами. «Це питання перевізників. Одні перевізники такі домовленості мають і їх дотримуються. В інших є певні проблеми: блокуються ті чи інші сміттєзвалища, не дають можливості вивозити сміття», – додала Маруняк.

Станом на зараз, відходи зі Львова вивозять на територію Львівської області та за її межі. На Грибовицьке сміттєзвалище вивіз не здійснюється. Як додає Ірина Маруняк, зараз там тривають роботи щодо монтажу камер відеоспостереження. Загалом планується встановити 8 камер. На це з бюджету міста виділено 1,3 млн грн. Уже встановлено 4 камери. Решту встановлять до кінця тижня. Окрім цього, монтується паркан, який буде повністю закривати вхід до сміттєзвалища. Ці роботи триватимуть до кінця вересня.

Окрім цього, місто продовжує вести перемовини з громадами Малехова, Дублян та Грибович щодо відновлення робіт зі стабілізації Грибовицького сміттєзвалища. Створено відповідну робочу групу, куди входять мешканці й депутати цих громад.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: