Президент у прямому ефірі звільнив голову Львівської ОДА Маркіяна Мальського (відео)

Володимир Зеленський пояснив свій вчинок тим, що не побачив жодного результату роботи голови ОДА

Президент Володимир Зеленський раптово звільнив голову Львівської облдержадміністрації Маркіяна Мальського. Своє рішення він оголосив у прямому ефірі під час засідання Ради розвитку громад та територій у вівторок, 24 грудня, пише zaxid.net.

Зеленський заявив, що звільнив голів облдержадміністрацій через те, що не побачив жодних результатів їх роботи.

«Коли ми вас обирали [голів ОДА], ми розуміли, що це складна ситуація, це виклик. Я розумію, що хтось з вас працював чотири місяці, хтось три, а хтось тільки увійшов в роботу. Але ми говорили про те, що будемо дивитися на вас… Ми розуміємо, що ніхто із вас не бере хабарів – це дуже важливий момент. А ще крім цього треба якісь конкретні результати. Ми говорили про те, що в кінці цього року будемо оцінювати роботу кожного. Я хочу подякувати двом головам облдержадміністрацій, я прийняв рішення їх звільнити. Не через те, що вони якісь люди недосвідчені чи не чисті на руку, а через те, що у цих областях ми не побачили жодного результату», – заявив Володимир Зеленський.

Маркіян Мальський був присутній на засіданні Ради регіонів. Після оголошення про звільнення Мальський написав на своїй сторінці у Facebook, що повертається до адвокатської практики, наукової та дипломатичної діяльності.

На посаді голови ЛОДА Маркіян Мальський працював менше ніж півроку – від 6 липня 2019 року. Окрім Маркіяна Мальського президент також звільнив голову Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка.

Біографія і кар’єра Маркіяна Мальського

Маркіян Мальський народився 1984 року. Він є сином декана факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка Маркіяна Мальського, який у 2010-2014 рр. був українським послом у Польщі. До призначення в ЛОДА 35-річний Маркіян Мальський працював почесним консулем Австрії у Львові. Також Мальський-молодший був головою західноукраїнської філії юридичної компанії Arzinger. Як юрист Маркіян Мальський спеціалізувався на наданні юридичної підтримки в інвестиційних проектах, а також вирішенні спорів у міжнародних арбітражах.

У 2014 році Мальський-молодший виграв публічний конкурс на посаду начальника головного управління Державної фіскальної служби Львівщини, однак після співбесіди із тодішнім керівником ДФС Романом Насіровим відмовився від посади.

Маркіян Мальський одружений, має двох синів. Його дружина Андріана Мальська працює на кафедрі пропедевтики педіатрії та медичної генетики ЛНМУ ім. Данила Галицького.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.