Представники руху Спеціальної Олімпіади вирушають на міжнародні змагання

8 липня ц.р. відбулася урочиста зустріч зі спортсменами Львівщини, які вирушають на представницькі міжнародні змагання руху Спеціальної Олімпіади. Зокрема команда юнаків віком 16-24 років, сформована з вихованців львівських спецшкіл № 102 та «Довіра» – (10 спортсменів, 2 тренери та 1 представник) 12-18 липня 2015 року змагатиметься в швецькому Гетеборзі на міжнародних змаганнях з футболу Gothia Cup – The World Youth Cup.

Ще двоє спортсменів Львівщини – 25-річний Андрій Філін та 15-річна Світлана Росоловська у складі збірної команди України виступатимуть у змаганнях з плавання серед осіб з вадами розумового розвитку на Всесвітніх літніх іграх Спеціальної Олімпіади, яка незабаром розпочнеться в Лос-Анджелесі.

Побажати успіхів спортсменам та їхнім тренерам прибули заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик, начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Юрій Майборода; начальник Львівського регіонального центру «Інваспорт» Мирослав Ніколаєва; заступник начальника Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ярослав Гаврих, представники ЗМІ, батьки та ін.

Представники влади Львівщини подарували команді український національний прапор та комплект футболок.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.