Представники митних та прикордонних служб України і Польщі провели робочу зустріч

Сьогодні, 11 червня, у пункті пропуску «Угринів – Долгобичув» (РП) з ініціативи польської сторони відбулась робоча зустріч представників митних та прикордонних служб України і Польщі, а також органів місцевої влади.

робоча зустріч прикордонних служб України та ПольщіПід час зустрічі українська та польська сторони обговорили питання проведення експерименту щодо організації пропуску через державний кордон піших осіб у пункті пропуску «Угринів – Долгобичув». Зокрема учасники розглянули можливе місце для проведення контрольних функцій, заходи безпеки для подорожніх, обговорили інші необхідні деталі, – повідомляє прес-служба ДФС у Львівській області.

робоча зустріч прикордонних служб України та Польщі 3Усі учасники відзначили готовність до проведення експерименту. Було прийнято рішення розпочати його в період з 1 липня до 31 грудня 2015 року з використанням існуючої інфраструктури цього пункту пропуску.

Ситуація у пунктах пропуску, стан під’їзних шляхів до них, а також доцільність та можливість впровадження пішохідного руху в автомобільних пунктах пропуску є серед найактуальніших питань у розбудові українсько-польського кордону.

робоча зустріч прикордонних служб України та Польщі 2Зокрема у березні цього року питання впровадження пішохідного руху було на порядку денному засідання Комісії з питань пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури українсько-польської Міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва.

робоча зустріч прикордонних служб України та Польщі 4Як відомо, на сьогодні на ділянці українсько-польського кордону існує один пункт пропуску для пішого переходу «Шегині – Медика» (Львівська обл.). Щодоби  його перетинає в середньому близько 5 тис. громадян, здебільшого учасники малого прикордонного руху.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.