Працівники львівського аеропорту висловили недовіру всьому керівному складу

Трудовий колектив Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького висловив недовіру керівному складу підприємства та вимагає відсторонити їх з займаних посад. А також висунули ряд вимог до в.о. гендиректора львівського летовища Дмитра Шинкарчука щодо ведення прозорості у фінансових питаннях підприємства. За таке рішення проголосували на останній конференції трудового колективу ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького».

Зокрема, працівники аеропорту «Львів» висловили недовіру виконавчому директору підприємства Чеглатонєву В., директору з економіки та фінансів Прадіду С., директору з аеродромно-технічного забезпечення Кузнєцову О., директору з управління нерухоміст Пугачу В., а також двом начальникам – юридичного управління Пономарьовій Ю. та контрольно-ревізійнуку відділу Тригубу Р.

Працівники львівського летовища вкотре звинувачують керівний склад підприємства у корупції, розтраті бюджетних коштів та доведення підприємства до банкрутства.

Окрім того, трудовий колектив вимагає перевести кошти держпідприємства з рахунків ПАТ «Платинум банк» на рахунки державних банків з метою збереження коштів. Наступною є вимога зібрати інформацію про проведення перевірок фінансового стану підприємства та відповідно до виявлених порушень – виправити недоліки в роботі підприємства.

Додатково, трудовий колектив ухвалив рішення сприяти у вирішенні проблеми доукомплектування необхідними речами працівників аеропорту «Львів, які проходять військову службу в зоні АТО.

За рішенням конференції працівники львівського аеропорту звернулись до президента України, прем’єр-міністра, міністра інфраструктури, голови комітету ВРУ з питань транспорту, голови Львівської ОДА, голови Львівської облради з вимогою невідкладно вжити заходів щодо недопущення погіршення фінансового становища на підприємстві, а також зупинити нанесення збитків аеропорту «Львів» через корупцію та неефективне управління.

Відео акції незгоди працівників аеропорту «Львів» за 31.08.2015, де було зачитано постанову конференції трудового колективу

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.