Порошенко з американцями передали солдатам медичні «Хаммери»

Автомобілі, отримані в рамках допомоги від США, уже розподілили поміж військовими частинами.

медичні «Хаммери»

Чотири десятки військових «швидких» отримали сьогодні військові підрозділи на Яворівському полігоні з нагоди дня Збройних Сил України, повідомляє Твоє місто.

Як зазначив на церемонії Президент України Петро Порошенко, ці автомобілі є частиною допомоги, яку Україна отримує від Сполучених Штатів і вони одразу ж поїдуть в бойові підрозділи.

Натомість посол США в Україні Марі Йовановіч підкреслила, що раніше українська сторона  говорила про забезпечення технікою такого типу як одну із найнагальніших потреб для війська, відтак уряд США задовольнив це прохання.

медичні «Хаммери»

«Ці карети “швидкої допомоги” є символом нашої безупинної, відданої підтримки задля покращення спроможності України берегти її найцінніший ресурс – відважних та відданих чоловіків і жінок, що захищають свободу своєї держави», – наголосила посол Йовановіч.

Як розповіли кореспонденту Tvoemisto.tv  медики 79-ї окремої десантно-штурмової бригади, це перша військова «швидка» такого типу в їхній бригаді і вона значно полегшить роботу лікарів.

«У цій машині можна помістити 4 лежачих поранених чи травмованих і швидко відвезти їх до польового госпіталю. А головне – машина обладнана медичним устаткуванням, зокрема, системами подачі кисню, яке дозволяє надавати медичну допомогу по дорозі, а отже суттєво збільшує шанси зберегти здоров’я та життя бійця», розповіла представниця 79-ї бригади. За її словами, така машина може доїхати до будь-якого опорного пункту на фронті, незважаючи на дорожнє покриття.

Водночас бригадний медик 27 бойової групи армії США Деніс Синсбаф розповів журналістам, що американська армія використовує подібні медичні машини для швидкого доправлення поранених в тил, до медичних підрозділів. Водночас він наголосив на тому, що  моделі медичних «Хаммерів», передані українським військовим, є новішими за ті, що їх зараз використовують чимало підрозділів  армії США.

«У США та в Афганістані, де я служив,  підрозділи американської армії використовували попередні моделі, а тут ми бачимо модернізовані машини», розповів він.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.