п`ятниця, 12 квітня

Порошенко вшанував пам’ять Митрополита Андрея Шептицького у Львові (відео)

П’ятий президент України, лідер політичної партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки до Львова відвідав Архикатедральний Собор Св. Юра та вшанував пам’ять Митрополита Андрея Шептицького у крипті собору у зв’язку з 75-ми роковинами смерті Митрополита.

“Хочу наголосити, що це був не лише духовний лідер України, не лише церковний діяч греко-католицької церкви. Це був державний діяч і державний лідер”, – наголосив Петро Порошенко.

“Він насправді демонстрував, якою має бути відповідальна державна політика України”, – сказав п’ятий президент України.

Петро Порошенко нагадав, що коли в 1944 році зі Львова були вибиті фашисти, і в умовах, коли в місті було КДБ СРСР, навіть ця спецслужба не наважилася зупинити потік вірних, які прийшли віддати шану і повагу митрополиту Андрею.

Проникливо до мурашок: Петро Порошенко з родиною відвідав рок-мюзикл про Майдан

“Я би дуже радив всім, хто вивчає історію України, всім державникам, всій владі обов’язково перечитати труди Митрополита Андрея для того, щоб побачити наскільки відповідальним було його ставлення до української нації, до українського народу, до людей і до майбутнього, його бачення майбутнього української держави”, – зазначив Петро Порошенко.

П’ятий Президент України Петро Порошенко також прогулявся центральними вулицями міста Львова. Львів’яни та гості міста охоче фотографувались із Порошенком.

“Навіть кілька хвилин прогулянки Львовом між запланованими зустрічами гарантують заряд позитиву. Щасливий бачити посмішки львів’ян!”, – написав Порошенко.

Також Порошенко у Львові відвідав захисників у Військово-медичному клінічному центрі західного регіону, що проходять реабілітацію.

Джерело: Львів – місто натхнення

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.