Вівторок, 21 березня

Померла народна артистка України і акторка Першого театру

Відійшла у засвіти народна артистка України Христина  Кедич, легендарна акторка Першого театру. Христина Іванівна працювала у Першому з 1958 року – сцені вона присвятила понад 60 років свого життя. Про це повідомили в адміністрації театру — пише Tvoemisto.tv.

Вона зіграла понад 250 різножанрових ролей в різних амплуа: травесті, казкових персонажів, характерних та драматичних героїнь.

«Христина Кедич – це ціла епоха, вона працювала з такими режисерами, як Володимир Скляренко, Євгеній Бондаренко, Марк Нестантінер, Мирон Лукавецький,  Олексій Кравчук, Юрій Мисак. Одним з найбільш знакових партнерів Христини Кедич по сцені був Роман Віктюк. А найбільш повнокровним періодом творчості Христина Іванівна називала час, коли працювала з режисером Адою Куницею. Довгий час артистка очолювала первинний осередок СТД України, де представляла та відстоювала інтереси колективу театру. Це невимовна втрата легенди театрального життя. Висловлюємо щирі співчуття рідним та  близьким…», – йдеться в повідомленні.

Прощання з народною артисткою України відбудеться 15 лютого о 13:00 в капличці лікарні св. Луки (вул. Навроцького, 23). Поховають її на Личаківському цвинтарі.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.