Помер заслужений журналіст України, багаторічний ведучий Львівського телебачення Ярослав Фейло

У четвер, 8 грудня, у віці 70-років помер заслужений журналіст України, ведучий Львівського телебачення Ярослав Фейло

Про це повідомив керівник відділу інформації та зв’язків з громадськістю Львівської облради Володимир Телюк, передає “Еспресо.Захід“.

“На 71-му році життя зупинилося серце заслуженого журналіста України, багаторічного ведучого Львівського обласного телебачення і дуже хорошої людини Ярослава Фейла”, – написав Телюк.

Як відомо, Ярослав Фейло народився 23 листопада 1952 року у Бродах. Він понад 40 років пропрацював на Львівському обласному радіо та телебаченні на “Високому Замку” як ведучий суспільно-політичних програм. Був заслуженим журналістом України, лауреатом низки обласний премій у галузі журналістики, заступником голови обласної організації Національної спілки журналістів України. Автор близько 100 документальних телефільмів, багатьох книг та публіцистичних статей.

Зокрема, Ярослав Фейло був автором та ведучим телепроектів “Аргументи” (спільно із Ігором Гуликом), Студія “С”, “Суспільний діалог”, “Слово депутата”, “Спадщина”, продюсером проєкту “Вічне джерело”, організатором та ведучим телепрограм “Стрітенські зустрічі”, “Яблунева ялинка”, телеверсій “Святими місцями світу”.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.