Помер заслужений тренер і організатор тенісного руху Львівщини Ярослав Заторський

26 серпня 2022 року перестало битись серце заслуженого тренера, вихователя та великого організатора тенісного руху Львівщини Ярослава Заторського. Напередодні, 18 серпня, йому виповнилося 79 років. Про це повідомили в управлінні спорту Львова — передає Tvoemisto.tv.

Він був почесним членом Федерації тенісу України та членом Федерації тенісу Львівщини. Усе своє життя присвятив одній великій справі – тенісу, а в широкому розумінні – вихованню спортсменів, високим досягненням дітей та молоді на Львівщині.

«Будучи справжнім майстром тенісної ракетки та надалі працюючи старшим тренером в ДЮСШ «Спартаківець» ЛООФСТ «Україна» (понад 55 років тренерської діяльності), він підготував понад 20 майстрів спорту Радянського Союзу та України, серед яких багаторазові призери та переможці Чемпіонатів/Кубків України та вагомих Міжнародних тенісних турнірів, членів збірних команд України», – йдеться в повідомленні.

Збірні команди Львівщини під керівництвом Ярослава Заторського були багаторазовими призерами та переможцями Чемпіонатів та Спартакіад України в різних вікових категоріях. Особливе місце в його професійній тенісній діяльності належить організації та проведенню юнацьких Всеукраїнських та Міжнародних тенісних змагань найвищого рівня у Львові, які нині стали традиційними.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: