Поляки подарували львівській лікарні магнітно-резонансний томограф

Львівська лікарня св. Луки (колишня 8-а міська лікарня) отримала новий апарат МРТ – Siemens Magnetom Sola. Це апарат експертного класу. Його подарували львів’янам поляки і особисто прем’єр-міністр Матеуш Моравецький, повідомили 2 вересня в лікарні.

Джерело: ZAHID.NET.
Поляки подарували львівській лікарні магнітно-резонансний томограф
Цей дороговартісний апарат львів’янам подарували поляки

«За допомогою Siemens Magnetom Sola швидко, якісно та інформативно можна обстежувати головний мозок, черевну порожнину, судини, хребет, м’які тканини, суглоби та внутрішні органи. МРТ-апарат має цілу систему датчиків штучного інтелекту, які автоматично визначають стан пацієнта та необхідні саме для нього обстеження», – йдеться у повідомленні.

 

Це перший комунальний МРТ у Львові. Як пояснили ZAXID.NET у лікарні, обстеження на ньому за скеруванням сімейного лікаря будуть безкоштовні. За даними медиків, щодня 16 людей в області потребують МРТ-діагностики. На рік це майже 6 тисяч пацієнтів.

МРТ працюватиме цілодобово. Тривалість кожного обстеження – не більше 20-ти хвилин, за добу їх можуть зробити 40 пацієнтам.

На цьому апараті, за словами генерального директора Першого медичного територіального об’єднання Олега Самчука, обстежуватимуть і військових, і цивільних і не лише з Львівщини, усіх, хто потребуватиме такого обстеження.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: