Вівторок, 3 жовтня

Поліцейський довгобуд на Стрийській завершать уже до кінця цього року

Будівництво обійдеться у понад 80 мільйонів гривень

Прозорий офіс Національної поліції у Львові, який розпочали зводити на вулиці Стрийській ще у 2013 році, до кінця року планують нарешті добудувати. Головне управління Нацполіції у Львівській області провело тендер на визначення підрядника. Щоправда, договір поки не уклали, оскільки один з учасників торгів подав скаргу до АМКУ. Про це повідомив “Еспресо.Захід” начальник ГУ Нацполіції у Львівській області Олександр Шляховський.

“Як тільки  отримаємо погодження Антимонопольного комітету, будівництво піде семимильними кроками. Плануємо, що уже до кінця цього року будівельні роботи завершать”, – каже Олександр Шляховський.

У новій будівлі має розміститись адміністративний центр швидкого реагування поліції. Як повідомили у ГУ Нацполіції у Львівській області, будівництво здійснюють у рамках проєкту міжнародної технічної допомоги “Створення системи швидкого реагування на злочини і події у Львові”. Бюджет проекту складає шість мільйонів євро, з яких — 5, 4 млн – грант Європейського Союзу та 600 тисяч – сума державного дофінансування.

Відповідно до проєктно-кошторисної документації, вартість завершення будівництва становить 86 млн грн. ТОВ “Фірма “Інтербуд”, з якою мали намір укласти договір за результатами тендеру, готова була завершити будівництво за 83,5 млн. Грн.

Запуск центру планується відразу після завершення будівельних робіт. У новозбудованому приміщенні працюватимуть 190 працівників. Очікують, що уже у 2022 році центр розпочне свою роботу.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.