Понеділок, 20 травня

Подвір’я, стадіон, операційна. Топ-3 переможці громадського бюджету Львова. Візуалізація

У Львові назвали переможців серед великих проектів бюджету участі.

ПРОЕКТ БЛАГОУСТРОЮ ПОДВІР'Я ШКІЛ НА КУТІ ЧОРНОВОЛА – ЗАМАРСТИНІВСЬКА

ПРОЕКТ БЛАГОУСТРОЮ ПОДВІР’Я ШКІЛ НА КУТІ ЧОРНОВОЛА – ЗАМАРСТИНІВСЬКА

Сьогодні опівночі завершилося голосування за великі та малі проекти Громадського бюджету Львова. Усього подали 294 проекти на загальну суму 234 980 407 грн, 35 відхилили на етапі розгляду. За статистикою сайту Громадського бюджету Львова, проголосували понад 72 тисячі львів’ян. На фінансування усіх громадських ініціатив виділили 20 мільйонів гривень. У результаті фінансування отримають 3-4 великих проекти і 30-40 малих, повідомляє “Твоє місто“.

Як повідомив під час брифінгу Юрій Лукашевський, керівник управління «Секретаріат ради» ЛМР, серед малих проектів оберуть 4-6 у кожному районі –  ті проекти, які в районі набрали найбільше голосів. За його словами, в положення про конкурс у майбутньому можуть внести зміни, щоби вирівняти шанси освітніх та інших проектів, передає кореспондент Tvoemisto.tv.

Сьогодні вночі організатори оприлюднили перелік переможців серед великих проектів.

№277. Благоустрій подвір’я шкіл на куті просп. Чорновола – вул. Замарстинівської

Проблема:
Станом на 2017 рік території СЗШ №53 та СЗШ №87 потребують благоустрою та ремонту. Для учнів шкіл необхідно облаштувати зону активного відпочинку та надати можливість проводити навчання на свіжому повітрі. Тому нагальною потребою є забезпечити ремонт та благоустрій території цих шкіл.

Мета проекту:
Облаштування сучасного подвір’я між СЗШ №53 та СЗШ №87 , створивши нову зону відпочинку для школярів. Підвищення рівня комфорту території даних шкіл, надання умов для активного відпочинку дітей.

Для кого цей проект:
Для дітей СЗШ №87 та СЗШ №53, батьків, вчителів шкіл та мешканців району.

Для дітей СЗШ №87 та СЗШ №53, батьків, вчителів шкіл та мешканців району.

План заходів з реалізації проекту:
1) Влаштування зеленої зони із майданчиком для топіарного мистецтва.
2) Пересувні дворові меблі для відпочинку.
3) Влаштування нового замощення бетонною плиткою.
4) Влаштування у активних зонах гумового покриття різного кольору з розміткою для дитячих ігор.
5) Влаштування місць для сидіння на підпірних стінках та нових квітників.
6) Висадка нових дерев.
7) Влаштування відпочинкової дерев’яної платформи навколо висаджених дерев.
8) Влаштування відпочинкової зони з круговими лавками.
9) Влаштування нової огорожі.
10) Замощення нової стежки та облаштування скверику.
11) Влаштування глядацької трибуни
12) Нові тенісні столи.

№299. Найкраща операційна для найменших пацієнтів дитячої лікарні

Розширений опис проекту:

Кожен із нас хоче якісної медицини та щоб до нашого здоров’я ставилися відповідально. Ні для кого не секрет, що в Україні медицина вже давно не йде вперед, а забезпечення лишається на рівні 50-х років минулого століття. Натомість, ми маємо досвідчених медиків, чиї руки та знання врятували сотні та тисячі життів. Але які б “золоті руки” не мали лікарі, просто неможливо робити високоточні операції на давно застарілому обладнанні.

Чи можливо зупинити смертність? Ні. Але можливо створити умови для того, щоб скоротити її до мінімального рівня. Ми можемо досягти того, щоб коли вашу дитину привозять в операційну, ви знали, що її там точно врятують, а не боялися чи буде працювати лампа й чи знову не зламається життєво важливий апарат. Першим кроком до цього є закупівля найнеобхідніших приладів в міську дитячу лікарню, без яких неможливо робити якісні операції маленьким дітям.

Ми можемо безліч разів дискутувати про те, які зміни найважливіші, але все зводиться до одного – нічого не зрівняється хоча б із одним врятованим життям маленького хлопчика чи дівчинки.

№294. Футбольний стадіон на території спортивного комплексу СЗШ№97

Розширений опис проекту:

На сьогоднішній день однією з серйозних проблем в плані фізичного виховання дітей, молоді нашого мікрорайоні є відсутність спортивної інфраструктури, зокрема футбольних полів. Це стосується як міні-футбольних так і великих футбольних полів.
Футбольне поле СЗШ№97 (по вул. І.Миколайчука 18) перебуває в край незадовільному стані. Дренажна система не працює, що призводить до затоплення під час сильних дощів та танення снігу (див.фото).
Цим проектом передбачається облаштування сучасного футбольного стадіону, а саме:
– влаштування нового травяного рулонного газону
– встановлення нових воріт з футбольною сіткою
– облаштування тренерської лави
– облаштування трибун загальною кількістю 150місць.

Футбольний стадіон на території спортивного комплексу СЗШ№97
На оновленому стадіоні будуть проводитись шкільні, районні та міські спортивні змагання, які зможуть відвідувати жителі мікрорайону. Це сприятиме розвитку міської спортивної інфраструктури, популяризації здорового способу життя, появі нових талановитих футболістів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.