Податкова закликає допомогти у боротьбі із хабарниками в їх лавах

корупція хабар взяткаПро неправомірні дії або бездіяльність працівників органів ДФС Львівщини звертайтеся до управлінням власної безпеки, – заявляє Прес-служба ГУ ДФС у Львівській області

З метою ефективної організації цілеспрямованої роботи щодо протидії корупційним проявам та правопорушенням в органах ДФС у Львівській області, усунення причин та передумов, які призводять до їх скоєння та негативно впливають на імідж державної служби, особовим складом підрозділу власної безпеки Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області впродовж поточного року проведено 141 профілактичний захід.

Упродовж цього року управлінням власної безпеки Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області ініційовано та проведено 101 службову перевірку та розслідування діяльності посадових осіб органів ДФС у Львівській області. В результаті проведених перевірок винесено 118 подань керівникам, для вжиття заходів реагування, до відповідальності притягнуто 35 осіб, з яких 2-а звільнення та 1- затримання присвоєння звання і 2- пониження в посаді.

Протягом   поточного року, до правоохоронних органів було скеровано 23 матеріали  (прокуратура –16, МВС – 2, СУФР – 1, СБУ – 4) для прийняття рішення згідно вимог чинного законодавства.

За допущення порушень під час виконання службових обов’язків співробітниками ДФС у Львівській області та Львівської митниці ДФС розпочато 21  кримінальне провадження, з яких 9 за вчинення кримінального правопорушення передбаченого ст. 368 КК України.

Впродовж поточного року для складання протоколів про адміністративно-корупційні правопорушення, до органів прокуратури скеровано 3 матеріали відносно 30 осіб.

Управління власної безпеки Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області звертається до мешканців м. Львова та області з пропозицією, якщо хтось  володіє  інформацією про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби у Львівській області, факти корупції чи зловживання службовим становищем працівниками податкової інспекції, міліції чи митної служби, звертатися за номером телефону 297-36-09.

У письмовому вигляді скарги та звернення просимо надсилати на адресу  начальника Управління власної безпеки Головного управління ДФС у Львівській області –  79003, м. Львів, вул. Стрийська, 35.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.