Подальша доля стадіону “Арена Львів” може вирішитись цього року

Як повідомив під час брифінгу в пресцентрі Гал-інфо, начальник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як, за ініціативи Міністра КМУ Олега Немчінова створена міжвідомча комісія, яка проводить аудит державного підприємства “Стадіон “Арена Львів”.

 
Роман Хім’як

“Цей об’єкт потребує тотального аудиту, оскільки підрядників, які його робили вже немає та відсутні будь-які первинні документи. Я думаю, що до кінця першого півріччя цього року, ми зможемо побачити результати цього аудиту. І потім зможемо робити перші кроки, щоб запрацював цілісний комплекс. 

По документах, це на сьогодні, виключно поле і частина трибун. А всі решта складові цієї чаші так і не введені в експлуатацію. Вони перебувають в “тестовій експлуатації”.

Тому зараз м’яч на стороні держави. Зі сторони Львівської обласної адміністрації, ми завжди в тісній комунікації з міністерством і завжди йдемо на зустріч.

Але дійсно, цього року, вперше за стільки років після Євро-2012, відбуваються реальні кроки стосовно аудиту. І без нього далі рухатись не можна”, – додав Роман Хім’як під час брифінгу на тему “Реконструкція закладів охорони здоров’я та об’єктів спортивної інфраструктури 2021″ в межах Президентської програми “Велике будівництво”.

Нагадаємо, як нещодавно повідомляло Гал-інфо, Андрій Садовий запропонував назву “Арени Львів” продавати на торгах.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.