Вівторок, 27 лютого

Поблизу аеропорту планують облаштувати автостанцію

У Львівському аеропорту, поблизу старого терміналу, планують облаштувати автостанцію. Про це у коментарі Тvoemisto.tv повідомила директорка аеропорту Тетяна Романовська.

«Є план облаштувати автобусну станцію біля старого терміналу. Поки що це – ідея. Поблизу колишнього ресторану «Сателіт» облаштуємо парковку», – каже Тетяна Романовська.

За її словами, львівський аеропорт є великим хабом Західної України. Він працює щонайменше на шість українських областей. Люди до Львова їдуть автобусами, поїздами, тому дуже важливо налагодити зручне сполучення з аеропортом.

Нині в аеропорту чекають на повне відновлення усіх напрямків, які працювали до пандемії, а також готуються приймати більше пасажирів із Саудівської Аравії.

«Зараз є три інтенсивні дні – п’ятниця, субота, неділя. Інші дні не такі завантажені. Впускати регулярний міжміський автобус не вигідно перевізнику. Чекаємо на відновлення сполучень», – каже Тетяна Романовська.

Утім, як додає директорка львівського аеропорта, облаштовувати автостанцію біля старого терміналу планують наступного літа. Щодо транспортного сполучення між аеропортом і іншими районами Львова, то Тетяна Романовська розповідає, що до пандемії працював маршрут між автовокзалом, залізничним вокзалом і аеропортом, утім він не був популярним.

Нагадаємо, у старому терміналі львівського Міжнародного аеропорту імені Данила Галицького відбувається ремонт. Там планують обслуговувати чартерні рейси, щоб розвантажити новий термінал. 

Вікторія Савіцька

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.