Північний об’їзд Львова: справа зрушилась з місця

Служба автомобільних доріг Львівщини замовила проект будівництва північного об’їзду Львова

Проект будівництва північного обїзду Львова мають виготовити до 30 листопада 2018 року

Служба автомобільних доріг у Львівській області 24 листопада 2017 року уклала угоду на розробку проектно-кошторисної документації будівництва північної частини кільцевої дороги Львова із ТОВ «Інститут комплексного проектування об’єктів будівництва», повідомляє zaxid.net.

Вартість угоди склала 8,3 млн грн, також участь у торгах брали ТОВ «Снік Плюс міжнародна інжинірингова і консалтингова компанія», ТОВ «Проектно-будівельна фірма «Одеспромстрой» та ТОВ «Інститут проектування інфраструктури транспорту», проте їхні пропозиції були значно дорожчими, ніж у переможця тендеру.

Згідно з умовами договору, документацію мають розробити до кінця листопада 2018 року.

ТОВ «Інститут комплексного проектування об’єктів будівництва» було зареєстроване у 2015 році в Києві, а його власниками в рівних частках є Андрій Фаль, Олександр Фоменко, Андрій Козюк та Іван Войтович. Це єдине державне замовлення фірми у Львівській області, загалом впродовж 2017 року підприємство отримало замовлень на 52 млн грн.

Як відомо, у серпні Держагентство автомобільних доріг України погодило технічне завдання на розробку проектної документації для будівництва Північної об’їзної автомобільної дороги Львова.

Відповідно до нього, Північна об’їзна дорога Львова має поєднати міжнародну трасу М-06 Київ – Чоп та дорогу Н-17 Львів – Луцьк з міжнародними трасами М-09 Львів – Рава-Руська, М-10 Львів – Краковець, М-11 Львів – Шегині, які забезпечують сполучення між Україною та Польщею. Протяжність нової об’їзної дороги становитиме 24 км. Дорога матиме чотири смуги руху – по дві в кожен бік.

Карта-схема Північного об’їзду Львова

Карта-схема Північного обїзду Львова

На дорозі передбачено будівництво трьох естакад із залізобетонних конструкцій довжиною 191 м, 551 м та 332 м.

На перетині з дорогами міжнародного та національного значення передбачено будівництво дворівневих транспортних розв’язок, а на перетині з трасою Львів – Рава-Руська – розв’язки за типом «лист конюшини».

На перетині нової об’їзної дороги з трасами Київ – Чоп та Львів – Луцьк біля с. Малі Підліски планується облаштувати транспортну дворівневу розв’язку за типом «неповний лист конюшини».

Для руху з напрямку Києва в напрямку Львова, а також з боку Тернополя в напрямку польського кордону по трасі міжнародного коридору Go Highway заплановані швидкісні з’їзди.

Крім того, планується облаштування майданчиків для тимчасової стоянки автомобілів для відпочинку водіїв та пасажирів.

На ділянках, де дорога проходитиме поблизу забудови населених пунктів та біля території заказників, мають встановити шумозахисні екрани загальною довжино 10,9 тис. м.

Нагадаємо, раніше керівник Держагентства автомобільних доріг України Славомір Новак у коментарі ZAXID.NET повідомляв, що вартістьбудівництва Північного об’їзду Львова оцінюється у 80 млн євро.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: