Вівторок, 6 червня

Після скандалу із перепусткою працівницю Львівської облради покарали доганою

Щодо головної спеціалістки відділу гуманітарної політики Львівської обласної ради Василини Софранюк застосували дисциплінарне стягнення за інцидент із перепусткою на проїзд Площею Ринок. Про це під час сесії повідомила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

Джерело: Tvoemisto.tv.

«За інформацією Львівської міської ради, ця перепустка не була чинною, а була просто копією бланку. Щодо працівника застосовано дисциплінарне стягнення. В межах проведення запланованої переатестації ми будемо реагувати і дивитися на те, як застосування дисциплінарної відповідальності вплинуло на працівника», –зазначила вона.

Нагадаємо, керівник патрульної поліції Львівської області Роман Пилипенко подарував своїй дівчині перепустку на проїзд пішохідною зоною площі Ринок. Цей момент, коли нова власниця, працівниця Львівської облради Василина Софранюк (Федина) отримала перепустку, зняли на відео та опублікували в соцмережах. Згодом стало відомо, що відео спричинило відсторонення головного патрульного Львівщини від виконання службових обов’язків. 

За результатами службового розслідування ексначальника управління патрульної поліції Львівщини Романа Пилипенка притягнули до дисциплінарної відповідальності. Його понизили в посаді і перевели на роботу в патрульну поліцію Івано-Франківської області. Наступного дня в міській раді заявили, що подарована перепустка є недійсною. Документи такого типу припинили видавати ще у березні 2021 року, а всі старі перепустки замінили новими бланками.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.