Підприємців, які робили закупівлі для Львівської обласної лікарні, оштрафували за змову

Змова відбулась між товариством з обмеженою відповідальністю “Ті Джі Хелс” та фізичною особою – підприємцем Герцен Світланою, під час їхньої підготовки та участі у торгах на закупівлю наборів для екстра-корпоральної мембранної оксигенації на загальну суму 690 тис.грн.

Про це повідомляють на сторінці територіального відділення Антимонопольного комітету України — пише Еспресо.Захід.

ліки

Замовником торгів у 2018 – 2019 роках виступало комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради “Львівська обласна клінічна лікарня”.

“Відповідачі під час підготовки та участі у торгах узгоджували свої дії. Про це свідчить низка встановлених фактів. У зв’язку з цим Адміністративна колегія Західного МТВ визнала дії ТзОВ “Ті Джі Хелс” та ФОП Герцен С.К. порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що призвели до спотворення результатів торгів”, – йдеться у повідомленні.

За змову на ТзОВ “Ті Джі Хелс” накладено штраф у розмірі 204 000 гривень (сумарно), а на ФОП Герцен С.К. – 2 400 гривень (сумарно).

Згідно з Законом України “Про публічні закупівлі”, підставою для відмови в участі у процедурі закупівлі є той факт, що суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.