Четвер, 25 червня

Перший за десятиліття шляхопровід у Львові: будівельники забетонували масивну 13-метрову конструкцію на Рясному

На будівництві шляхопроводу на вулиці Ковча у львівському районі Рясне тривають активні роботи — підрядники завершили бетонування 13-метрової насадки, яка слугуватиме опорою для мостових балок майбутньої споруди.

Після того як бетон досягне необхідної міцності, на насадку встановлять опорні елементи, а вже на них монтуватимуть балки шляхопроводу, пише ЛМР.

Директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк підкреслив важливість цього об’єкта для міської інфраструктури. За його словами, це перший шляхопровід, який зводять у Львові за останні десятиліття, і команда докладає всіх зусиль, аби завершити будівництво до кінця поточного року.

Новий шляхопровід матиме три смуги для автомобільного руху, окрему вело-пішохідну зону та світлофорне регулювання. У міській раді наголошують, що реалізація цього проєкту дозволить розвантажити перевантажену вулицю Шевченка, а також створить умови для реконструкції наявного аварійного мосту на цій ділянці.

Підрядна організація «Онур» вже виконала підготовчий етап робіт: облаштувала будівельний майданчик, укріпила схил шпунтовою огорожею з боку вулиці Шевченка та встановила п’ять буронабивних паль.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.