Субота, 26 листопада

Перші в Україні зйомки індійського фільму відбуваються у Львові

Ііндійський фільм «Переможець» знімають у Шевченківському гаю

Індійський фільм «Переможець» знімають у Шевченківському гаю

3 листопада у Львові стартував знімальний процес першого індійського кінопроекту, який знімається у незалежній Україні. Фільмування індійського розважального фільму «Переможець» відбуватимуться 3-4 листопада 2016 року.

Львівська кінокомісія разом з представниками локальної кіноіндустрії організувала спеціальний локейшн-скаутинг тур (пошук місць, де відбуватимуться зйомки). Після якого було вирішено провести зйомки музичної частини фільму саме у Львові, йдеться на сайті кінокомісії.

З українського боку виробництвом фільму займається компанія «Maq Entertainment», засновниками якої є Анна Паленчук та Іраклі Макацарія. В результаті проведених пошуків індійськими кінематографістами було відібрано одразу декілька локацій.

Знімальними майданчиками стануть: Шевченківський гай, Стрийський парк, Храм Святих мучеників Бориса і Гліба та парк «Боднарівка». Зйомки також відбуватимуться у Києві та Рівненській області (знаменитий Тунель Кохання).

Виробництво фільму розпочалось ще в березні цього року. Головні ролі виконають відомий індійський актор Сай Дхарама Тей Панья та акторка Ракул Пріт Каур. Режисером фільму є Гопічанд Малінемі, попередні чотири повнометражні роботи якого отримали схвальні відгуки критиків.

«Для Львівської кінокомісії це перший досвід співпраці з індійськими знімальними командами і ми надзвичайно захоплені перспективою роботи з Боллівудом. Прийняли вже три делегації та провели локейшн тури», – розповіла голова кінокомісії Ольга Райтер.

Нагадаємо, що Львівська кінокомісія була створена у 2015 році. Це офіційна міська організація, яка займається промоцією та пристосуванням Львова для зйомок кіно, а також надає консультаційні послуги у сфері кіновиробництва.

По світу налічується більше 1000 таких активних організацій у більш ніж 100 країнах, переважно кінокомісії сконцентровані в США, Європі та Азії. Значну частину з них сформовано органами місцевого врядування разом з некомерційними організаціями і наближеними до них структурами. Кінокомісія служить як адміністративне вікно, зацікавлене в залученні та підтримці продакшнів, які приїжджають у відповідний їй регіон не тільки з інших частин тієї ж країни, а й також з-за кордону.

Львів став першим українським містом, у якому була створена кінокомісія.

zaxid.net

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.