Понеділок, 22 червня

Перша відремонтована ділянка вулиці Героїв УПА у Львові відкрита для водіїв — громадський транспорт чекає завершення робіт

У Львові завершили ремонт першої ділянки вулиці Героїв УПА — між вулицями Степана Бандери та Васильківського. На цій ділянці повністю оновили асфальтобетонне покриття та частково замінили бордюри.

Після завершення робіт ділянку відкрили для руху приватних автомобілів. Утім, громадський транспорт поки що не повернеться на цей маршрут — автобуси та тролейбуси курсуватимуть вулицею лише після того, як ремонт буде завершено на всій її протяжності, пише Суспільне.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради. На весь час проведення ремонтних робіт вулицю було повністю закрито для руху як приватного, так і громадського транспорту, а маршрути громадського транспорту тимчасово змінено.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.