Під час чергової перевірки громадського транспорту у Львові інспектори виявили несправні системи кондиціонування у шести автобусах та двох тролейбусах. Загалом сьогодні перевірили понад 40 транспортних одиниць.
Автобуси з несправними кондиціонерами курсували на маршрутах № 23, 34 та 43. Чотири порушення зафіксували у ТзОВ «Фіакр-Львів», ще два — у ПАТ «Львівське АТП-14630». Кожному з перевізників загрожує штраф у розмірі 1700 гривень за кожен виявлений випадок, пише ЛМР.
Крім того, системи охолодження не працювали у двох тролейбусах маршруту № 32. Як пояснили в управлінні транспорту Львівської міської ради, умови договору з ЛКП «Львівелектротранс» не передбачають можливості накладення штрафних санкцій на підприємство, проте за виявлені порушення особисту відповідальність нестимуть керівники депо та підприємства.
За підсумками перевірок, що проводилися впродовж минулого та поточного тижня, загальна кількість зафіксованих несправностей систем охолодження у міському транспорті сягнула 28 випадків.
Як раніше повідомляв керівник управління транспорту ЛМР Олег Партика, моніторинг громадського транспорту ведеться цілий рік, однак влітку пріоритетом стає перевірка роботи кондиціонерів. На сьогодні вже перевірено близько 80% автобусів, оснащених системами охолодження.
Варто зазначити, що кондиціонерами обладнана далеко не вся міська техніка. З приблизно 500 автобусів системи охолодження мають лише близько 180 одиниць. Кондиціонери наявні в частині автобусів на маршрутах №№ 5а, 14, 19, 20, 21, 23, 32, 34, 37, 41, 43, 48, 49а, 51, 53, 55а та 84. Натомість на понад тридцяти інших маршрутах системи охолодження відсутні.
Серед електротранспорту: зі 134 трамваїв і тролейбусів, що щодня виходять на маршрути, кондиціонерами оснащено понад 60 одиниць.
Аби пасажири заздалегідь знали про відсутність кондиціонера, у львівському транспорті почали розміщувати відповідні інформаційні наліпки. Наразі такі позначки вже з’явилися в більшості одиниць електротранспорту та в частині автобусів.