п`ятниця, 10 квітня

«Перетворюєте місце відпочинку на невідомо що!» Львів’ян обурили батут та шашлична у Стрийському парку

Стрийський парк (Парк Кілінського) — один із найстаріших та найгарніших парків Львова, відкритий 1894 році, пам`ятка садово-паркового мистецтва національного значення.

Розташований він у місцевості Софіївка, що у центрі міста, та вважався найгарнішим парком міжвоєнної Польщі. Він пережив різні періоди – польський, радянський, але тепер його почали перетворювати на «невідомо що», занепокоєні львів’яни.

У Facebook користувач Олена Панфілова, побачивши, як у парку монтують батут, написала обурливий пост, пише Пресс-центр.

«Шановне керівництво Стрийського парку! Хочемо нагадати Вам, що цей парк насамперед – це зона відпочинку. Цей парк відомий своїми чарівними квітучими клумбами та рідкісними на весь світ рослинами.

Встановлення ось таких конструкцій нищить насадження (ця клумба взагалі була улюбленим місцем гуляння – збирання квітів малюків), спотворює вигляд парку. Є місце для атракціонів – це парк культури. Крім того, що встановлювати це чудовисько приїхав цілий автопарк (він нічого, окрім людей, не вивантажував).

Також це стосується і встановленої на сусідній галявині якоїсь горе-шашличної – стоячка. Наразі не маю фото. Таке відношення просто обурює, ви перетворюєте місце відпочинку на невідомо що!», – йдеться у дописі.

Судячи із коментарів, більшість львів’ян автора посту підтримують:

«Досить, що вже парк культури запаскудили нескінченними столиками. Тапер взялися за Стрийський?», «Там з дітьми вже так просто не погуляти….», «Стрийський парк поступово перетворюється на величезну шашличницю», «Пережив польську і радянську окупацію, а незалежну Україну навряд чи?».