На Львівщині офіцерку звинуватили в недбалості під час держзакупівель в умовах воєнного стану
Державне бюро розслідувань оголосило підозру старшій лейтенантці однієї з військових частин Львівщини. Їй інкримінують недбале ставлення до військової служби, що призвело до багатомільйонних збитків для держави, пише Суспільне.
Згідно з матеріалами слідства, наприкінці 2022 року офіцерка відповідала за організацію та проведення закупівель у своїй військовій частині. Під час придбання бензинових і дизельних генераторів вона не провела належного аналізу ринку та не перевірила актуальні цінові пропозиції від постачальників. Унаслідок цього держава переплатила понад 18,6 мільйона гривень.
Військовослужбовиці висунуто підозру за частиною 4 статті 425 Кримінального кодексу України — недбале ставлення до військової служби, що спричинило тяжкі наслідки в умовах воєнного стану. За цією статтею їй загрожує до восьми років позбавлення волі.
Досудове розслідування у справі триває. Слідчі ДБР з’ясовують усі обставини правопорушення, а також перевіряють, чи були причетні до проведення цих закупівель інші особи.