Понеділок, 22 квітня

Патріарх Філарет: Проти корупції повинен повстати весь народ

Патріарх ФіларетЩоб повернутися в сім’ю європейських народів нам необхідно провести реформи, тобто піднятися до рівня європейських держав. Найперше, нам треба подолати корупцію. Проти корупції повинен повстати весь народ. Тому що в корупції винен не тільки той, хто дає, а й той, хто бере.

На цьому наголосив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет під час засідання Національного форуму «Трансформація України», який відбувся 1 грудня у Києві, – інформує прес-служба УПЦ Київського патріархату.

Святійший Владика привітав учасників форуму та наголосив, що мета українського народу не тільки мати незалежну державу, а й щоб Українська Держава увійшла у сім’ю європейських народів. «Щоб повернутися в сім’ю європейських народів нам необхідно провести реформи, тобто піднятися до рівня європейських держав. З нашої точки зору, нам треба найперше подолати корупцію. Проти корупції повинен повстати весь народ. Тому що в корупції винен не тільки той, хто дає, а й той, хто бере» – сказав Патріарх.

Форум наголосив на потребі підготовки Національної стратегії трансформації. Вона має враховувати поточну ситуацію і національні інтереси України, базуватися на досвіді країн Східної Європи – членів ЄС, передбачати виконання копенгагенських критеріїв, обов’язкових для членів ЄС. Стратегія охоплюватиме такі сфери, як держбезпека, сприятливий бізнес-клімат, впорядкування законодавчої системи, державні фінанси, соціальну політику, науку, освіту тощо.

У форумі також взяли участь Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук), голова Антикризової ради громадських організацій, президент УСПП Анатолій Кінах, лідери громадянського суспільства, народні депутати, представники уряду та бізнесу, міжнародні експерти та дипломати.

zik.ua

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.