п`ятниця, 21 червня

Пара з Одеси врятувала лебедя у «Шевченківському гаю»

Птах заплутався в рибальській жилці, а гачок зачепився йому за шию

У суботу, 5 вересня, у «Шевченківському гаю» молоде подружжя з Одеси допомогло врятувати лебедя, який заплутався в рибальській жилці, а гачок зачепився йому за шию. Про це повідомляють на сторінці музею, пише ЗАХІД.НЕТ.

Кирило та Діана нещодавно одружились та поїхали у весільну подорож до Львова, де відвідали, зокрема, «Шевченківський гай».

«Не просто гуляли і любувались усім навколо, але будучи уважними запримітили, що лебідь заплутався у рибальській жилці, котру частково ковтнув, ще й гачок увірвався в шию і стирчав з неї. Не стояли осторонь, зателефонували ветеринару, проконсультувались, та самі рішуче впіймали лебедя, котрий побивався задихаючись», – повідомили на сторінці Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького.

Птаха розмотали із рибальської жилки та витягнули гачок із шиї

Птаха розмотали із рибальської жилки та витягнули гачок із шиї

Разом із доглядачкою Олено Попович та головним зберігачем Русланом Сірим туристи врятували лебедя. Його розмотали із рибальської жилки та витягнули гачок із шиї.

«Висловлюємо щиру подяку молодому подружжю Кирилу та Діані за їх рішучість та любов до птахів, за високу свідомість. Це не просто так, бо рідний брат Кирила ветеринар», – додають у музеї.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.