Понеділок, 22 липня

Пам’ятник Вербицькому з’явиться у Львові у другій половині листопада

За кілька тижнів будуть завершені всі роботи з виготовлення постаменту та елементів пам’ятника творцеві музики українського Державного Гімну «Ще не вмерла Україна» отцеві Михайлові Вербицькому. Про це повідомив голова Товариства «Надсяння» Володимир Середа.

 

За кошти міського бюджету вже реконструйовано сквер на розі вулиць Чупринки та Вербицького, де стоятиме пам’ятник композитору. Майстрами  Львівської скульптурної фабрики відлито бронзову фігуру Михайла Вербицького. На каменеобробному заводі виготовляється постамент.

 

«Урочисте відкриття пам’ятника отцеві Михайлові стане своєрідним кульмінаційним елементом святкуванням Року Вербицького на Львівщині. У березні ми святкували 200-річчя від дня народження цього великого Українця, священика та композитора. А 7 грудня вшановуватимемо 145-ті роковини з дня його смерті, – повідомив Володимир Середа. – З огляду на бажання без поспіху, достойно та якісно виконати усі роботи з побудови постаменту та самого пам’ятника, його урочисте відкриття та посвячення відбудеться у другій половині листопада».

 

Голова Товариства «Надсяння» також закликав усіх небайдужих людей долучитись до збору пожертв на будівництво пам’ятника творцеві музики українського Державного Гімну отцеві Михайлові Вербицькому.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.