На Львівщині нетверезий 19-річний водій мотоцикла зіткнувся з BMW і потрапив до лікарні разом зі своєю 17-річною пасажиркою
Увечері 21 червня у місті Великі Мости на Львівщині сталася дорожньо-транспортна пригода. На перехресті вулиці Львівської та площі Незалежності близько 23:00 зіткнулися мотоцикл і легковий автомобіль, пише Суспільне.
За попередніми даними поліції, мотоцикл марки Loncin 250 під керуванням 19-річного мешканця Шептицького району врізався в автомобіль BMW X5, яким керував 23-річний житель того ж району. Внаслідок зіткнення травми отримали водій мотоцикла та його пасажирка — 17-річна дівчина з Шептицького району. Обох постраждалих госпіталізували до медичного закладу.
Поліцейські встановили, що на момент аварії молодий мотоцикліст перебував у стані алкогольного сп’яніння. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 286-1 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керувала транспортним засобом у нетверезому стані. Зазначена стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до трьох років, а також позбавлення водійських прав на термін до п’яти років.
Обставини події наразі з’ясовують правоохоронці.