Олена Сайко зі Львівщини завоювала срібло Перших Євроігор в Баку

Представниця Львівщини Олена Сайко (вагова категорія 64 кг), виступаючи у складі збірної команди України у змаганнях з самбо, здобула “срібну” медаль І Європейських ігор в Баку.

Представниця Львівщини Олена СайкоПредставниця Львівщини Олена Сайко 2На шляху до фіналу наша самбістка у чвертьфіналі та півфіналі не залишила шансів суперницям – француженці Сарі Локо (3:1) та молдаванці Катерині Крету (3:1).

У фінальній сутичці за “золото” українка мінімально поступилася спортсменці з Білорусі Тетяні Мацко.

Новоспечена срібна призерка І Європейських ігор з самбо Олена Сайко прокоментувала свій виступ прес-службі НОК України: «У фінальній сутичці проти білоруски почала не дуже добре, але потім перевага була на моєму боці. Щоб дожати суперницю мені не вистачило зовсім трохи часу. До речі, в тому поєдинку моя суперниця травмувала руку, але трималася до кінця та не здавалася. Нажаль, я й мій тренер дещо засмучені, що не вдалося взяти «золото». Однак я рада, що здобула срібну медаль, адже це медаль для нашої збірної».

Відзначимо, це вже двадцять восьма медаль у скарбничці збірної України на І Європейських іграх, серед яких 4 «золота», 11 срібних та 13 бронзових нагород.