Олег Сенцов у Львові: де можна зустріти українського політв’язня

У неділю, 22 вересня, Олег Сенцов приїде до Львова у рамках Форуму видавців. Побачити його можна буде на двох локаціях.

Кореспондент 032.ua підготував добірку місць, де буде Олег Сенцов та чому. 

Український режисер буде на двох подіях – на презентації книги та на правозахисній акції.

Зустріч з Олегом Сенцовом відбудеться у неділю, 22 вересня, о 13:00 у Львівській національній філармонії, що на вул. Чайковського, 7. Він приїде на 26 Book Forum з презентацією книги «Маркетер». Це збірка його малої автобіографічної прози, яку він написав, перебуваючи в ув’язненні. Разом із ним на презентації будуть Мар’яна Савка, Тетяна Терен, Андрій Курков, Олександра Матвійчук та Римма Зюбіна. 

Як повідомляє прес-служба ЛМР, також побачити Олега Сенцова можна буде о 12 годині біля пам’ятника І.Франкові (вул. Університетська, 1). Він долучиться до правозахисної акції «Лист з-за ґрат. Письменницький марафон на підтримку українських заручників Кремля». 

Нагадаємо, Олег Сенцов у російському ув’язненні зустрів шість своїх днів народження. За час перебування у в’язниці його нагородили державними нагородами України: Орденом за мужність I і III другого ступеня, Національною премією Шевченко. Український кінорежисер, сценарист та письменник, громадський активіст. Лауреат Премії Сахарова за свободу думки Європарламенту та Національної премії України імені Тараса Шевченка. 

Довідка. Олег Сенцов — український кінорежисер, сценарист та письменник, громадський активіст. Лауреат Премії Сахарова за свободу думки Європарламенту та Національної премії України імені Тараса Шевченка.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.