Олег Панькевич: Коли більшість податків залишатиметься громаді – це я вважатиму децентралізацією

Коли більшість надходжень залишатиметься в місцевому бюджеті, а не надходитиме до Києва  – це я вважатиму реальною децентралізацією.  Про це заявив депутат обласної ради від ВО «Свобода» Олег Панькевич в етері телеканалу «Львів-ТБ»  14 січня 2016 року.

«Нам кажуть: об’єднуйте сільські ради. А далі – закриття ФАПів, шкіл, проблеми отримати  довідку в сільській раді… Не треба таких експериментів. Дайте громадам можливість самим розпоряджатися своїми коштами», – зазначив депутат.

Олег Панькевич нагадав, що державний бюджет ухвалювали поспіхом, за допомогою кнопкодавів. «Чи це бюджет для всіх українців, чи для окремих осіб – олігархів? Відповідь зрозуміла. Це бюджет не для громад, не для освітян і медиків, тут нема розвитку, нема покращення для українців і нема справжніх реформ. На нас чекає оптимізація, скорочення бюджетної сфери, а не децентралізація, яку сьогодні подають як спосіб вирішення всіх проблем. На нас чекає загибель села, малого і середнього виробника у селі, який є серйозним платником податків», – наголосив Олег Панькевич.

За словами свободівця, бюджет ставить під загрозу освітню сферу. «Якщо говорити про місцеві бюджети, то, скажімо, в Бродівському районі на Львівщині на зарплату освітян цього року бракує 14 мільйонів, а торік бракувало 4 мільйони. Таке «покращення» ставить під загрозу освітню сферу», – наголосив депутат.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.