Понеділок, 25 вересня

Офіс львівської ІТ-компанії отримав престижну архітектурну нагороду

У грудні 2016-го року головний європейський офіс SoftServe, що знаходиться у Львові, отримав нагороду Міжнародного архітектурного конкурсу «Дім 2016 – Кришталева Цегла» за найкращу будівельну інвестицію з обох боків східного кордону Європейського Союзу.

головний офіс SoftServe у Львові

«Організатором конкурсу є Польське житлове товариство у м. Люблін, яке щороку визначає кращі житлові, адміністративні та побутові будівлі у десяти регіонах Польщі, України та Білорусії і є найбільшим міжнародним оглядом архітектурних та інженерних досягнень будівництва у Східній Європі», – повідомляють на сторінці SoftServe Career у Facebook. Журі оцінювали новаторство будівлі, застосування сучасних будівельних технологій, якість просторової забудови тощо.

Будівля головного європейського офісу SoftServe, у якій розміщені офіси, конференц-зали та розробницький центр, знаходиться на вулиці Садовій, 2а. Тут часто проводять конференції, дискусійні платформи, форуми.

«Дизайн, атмосфера, кожен елемент цієї будівлі надихає, дає простір і сили для розвитку креативних ідей та їх втілення у життя, – наголосив Тарас Вервега, член Ради Директорів компанії SoftServe. – Це місце, де гармонійно поєднався стиль, елегантність і водночас комфортні умови для роботи».

головний офіс SoftServe у Львові

7-поверховий офіс, який спланував головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, є незвичним для Львова. Таким його роблять 5 особливостей: прозорі стіни кабінетів, унікальний і продуманий дизайн, облаштовані місця для відпочинку й ко-воркінгу, просторий спортивний зал і великий паркінг.

Нагадаємо, відкрили головний офіс  SoftServe у Львові 20-го квітня 2015-го року.

tvoemisto.tv

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: