Один зі львівських університетів увійшов до трійки найкращих вишів України

Національний університет «Львівська політехніка» та Львівський національний університет імені Івана Франка увійшли до десятки найкращих університетів України. Про це свідчать результати щорічного академічного рейтингу українських університетів «ТОП-200 Україна 2024», розробленого Центром міжнародних проєктів «Євроосвіта» спільно з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Оцінювання діяльності українських університетів у 2024 році здійснювалося за 6 міжнародними і 4 національними показниками. Найбільші вагові коефіцієнти мають академічна та науково-видавнича діяльність, оцінка науково-дослідницьких досягнень, досягнення у розрізі Цілей сталого розвитку ООН та вплив університетів на суспільство у сферах досліджень, інформаційно-просвітницької роботи, управління та навчання.

До найкращих 20 університетів України цього року ввійшли п’ять київських університетів, два львівських, три університети з Харкова, Тернополя й Дніпра, а також по одному представнику з Ужгорода, Луцька, Одеси, Івано-Франківська, Чернівців і Сум.

Перше місце рейтингу вдруге поспіль посів Київський політехнічний інститут ім. Сікорського. Під ним залишився Київський національний університет ім. Шевченка. На третю позицію піднялася НУ «Львівська політехніка», яка покращила свій результат на одну позицію.

Четверте місце зайняв Харківський національний університет ім. Каразіна, який опустився на одну позицію. П’яту сходинку посів Сумський національний університет, що піднявся з шостої позиції минулого року. Шосту позицію зайняв Львівський національний університет ім. Франка, опустившись з п’ятої.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.