Понеділок, 22 квітня

Одразу дві колекції Оксана Караванська представить у Парижі цього тижня

Унікальні вишиванки Couture та вечірні сукні української дизайнерки будуть вперше показані у Франції – на двох виняткових подіях

Оксана КараванськаНаприкінці цього тижня відома українська дизайнерка та стиліст Оксана Караванська представить дві свої колекції на подіумах у Франції. У п’ятницю, 20 травня, – у Парижі. А в неділю, 22 травня, – у місті-сателіті Парижа Санліс.

20 травня модне шоу від Оксани Караванської стане яскравою ексклюзивною автентичною нотою Благодійного вечора, організованого Українським Католицьким Університетом у паризькому готелі The Westin Paris – Vendôme. Одна з найкреативніших дизайнерів України представить вишуканому товариству продовження колекції Vyshyvanka Couture Третього Тисячоліття, яка поєднує сучасність з автентичністю, мистецтво із модою, вінтаж із найновішими тканинами, технологіями та неоридинарним кроєм.

А 22 травня фешн-шоу від Оксани Караванської побачать під час знакової події – святкового прийому з нагоди вшанування Анни Ярославни – королеви Франції. Імпреза відбудеться у місті-сателіті Парижа – Санліс, абатство Святого Венсана, яке засноване королевою Франції Анною Ярославною (Анною Київською, донькою князя Ярослава Мудрого і Шведської принцеси Інгегерди) у 1065 році. У Санлісі Караванська представить свою нову колекцію –  Український Haute Couture,  інспіровану, народжену та пронизану Україною, постатями видатних українських жінок у світовій історії. Цей одяг – настільки самодостатній та неординарний, що може існувати поза модою і часом.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.