п`ятниця, 12 квітня

Один район Львівщини планують повністю перевести на альтернативну енергію

У 2017-му Самбірщину планують повністю забезпечувати енергією, яку вироблятимуть вітряки.

вітроелектростанція старий самбір

У 2017 році на Львівщині запланований старт проекту із повного забезпечення районів області за рахунок відновлювальної енергетики. Першою територією, яка вже у наступному році повністю перейде альтернативну енергію, може стати Самбірщина. Про це розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка на підсумковій прес-конференції у понеділок, 26 грудня.

Читайте також: За 100 км від Львова запрацювала друга черга потужної вітроелектростанції

«2016 рік став дуже важливим з точки зору розвитку альтернативної енергетики. І справа не тільки у відкритті нових сонячних та вітрових електростанцій, а й у тому, що ми зуміли позиціонувати Львівщину, як дуже вигідну платформу для інвестицій у розвиток відновлювальної енергії», – зазначив Олег Синютка.

Керівник ОДА зазначив, що станом на сьогодні Львівщина має 4 додаткових заявки на встановлення сонячних та вітрових електростанцій на території області. «Вже наступного року у Старосамбірському районі запустять черговий етап вітроелектростанції, що дозволить повністю забезпечити за рахунок відновлювальної енергетики один район», – додав Олег Синютка.

tvoemisto.tv

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.