п`ятниця, 22 вересня

Очевидці зняли на відео львівську маршрутку без гальм з пасажирами у салоні

Водій вирішив, що може продовжувати рух, використовуючи ручне гальмо

У вівторок, 10 грудня, пасажири львівської маршрутки №7 поскаржились, що на цьому маршруті курсує автобус з поламаними гальмами. 

Відео очевидця, який зняв, як водій автобуса з пасажирами пригальмовує за допомогою ручного гальма, поширив депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич, пише захід.нет.

Маршрут №7 (вул. Грінченка – вул. Скрипника) обслуговує приватна компанія «Міра і К», автобус «Богдан» з д.н. ВС9731ВК компанія орендує.

За кілька хвилин після появи відео у мережі начальник управління транспорту Львівської міськради Орест Олеськів заявив, що автобус знімають з маршруту та проводитимуть перевірку.

«Працівники управління зв’язались з ТзОВ «Міра і К», мають перевірити, у чому там справа. Поки що невідомо, чи є проблеми з гальмами, з’ясовуємо ситуацію», – сказав Орест Олеськів.

Представники компанії «Міра і К» підтвердили, що у цієї маршрутки дійсно були проблеми з гальмами.

«Був такий інцидент. Водій з’їхав з маршруту, вже не працює, йому просто десь потекли гальма. Він висадив пасажирів поблизу СТРЦ «Спартак» [на вул. Мазепи] і з’їхав з маршруту. Такий випадок стався на лінії, ніхто не застрахований», – розповів Віктор Чайко, начальник служби перевезень ТзОВ «Міра і К».

Проте з відео, знятого очевидцями, можна зрозуміти, що водій не відразу висадив пасажирів біля СТРЦ «Спартак», а продовжував їхати з людьми у салоні щонайменше до кінцевої зупинки на вул. Грінченка.

Пізніше Орест Олеськів повідомив, що перевізник оголосив догану водію маршрутки, оскільки він одразу після виявленої поломки не висадив людей на зупинці і продовжив рух. Також управління транспорту Львівської міськради звернулось до «Укртрансбезпеки» з проханням провести перевірку технічного стану автобусів підприємства через цей інцидент.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.