Новий рік без снігу: куди долетять українці на новорічні свята

Італія та її столиця Рим були на першому місці у пошукових запитах Aviasales.ua на період з 30 грудня 2021 року до 10 січня 2022 року. Проте, на плани українських туристів вплинуть обмеження для в’їзду до цієї країни, які Італія запровадила на період з 16 грудня до 31 січня 2022 року. 

У першу п’ятірку туристичних напрямків на Новий рік також потрапили Грузія, Польща, Туреччина та Іспанія, згідно з даними, наданими міжнародним сервісом пошуку авіаквитків Aviasales.ua, пише Dailylviv.com.

Найчастіше на різдвяні канікули цього року українці шукали та бронювали авіаквитки до країн Європи. У топ-10 популярних напрямків також опинилися ОАЕ та Шрі-Ланка.

Куди хотіли летіти українці на новорічні свята (країни):

Італія – ​​11%

Грузія – 10%

Польща – 10%

Туреччина – 10%

Іспанія – 7%

Угорщина – 7%

Чехія – 6%

ОАЕ – 4%

Шрі-Ланка – 4%

Німеччина – 4%

Перше місце серед популярних міст на новорічні свята в 2021 році посідає Рим. Високий інтерес до бронювання авіаквитків в Тбілісі (2-місце), Стамбул (3), Будапешт (4) та Прагу (5).

Крім популярних напрямків, сервіс надав статистику за вартістю квитків. Найдешевше українцям обійдуться квитки на вік-енд у Європі. Середня вартість перельоту в одному напрямку економ-класом варіюється від 1500 грн (Італія) до 2600 грн (Іспанія). Серед найпопулярніших зимових напрямків найдорожчими стали ОАЕ від 5300 грн та Шрі-Ланка від 9600 грн за квиток в один бік.

Середній час перебування за кордоном на канікулах становить від 5 до 7 днів. Це стосується європейських напрямків та Туреччини. А найтриваліше перебування українці планують на Шрі-Ланці — понад 18 днів.

Незважаючи на привабливість закордонних напрямків, частина українців планує проводити новорічні свята вдома. У рейтингу популярності внутрішніх авіаперельотів перше місце посів Київ, на другому – Львів, на третьому місці – Запоріжжя. Далі за ними за частотою запитів опинилися бронювання авіаквитків до Одеси (4), Дніпра (5), Івано-Франківська (6) та Харкова (7). У середньому подорож планують на 4-6 днів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.