Низка потягів зі Львова тимчасово змінять маршрут

545
потяг львів москва

Компанія «Укрзалізниця» змінила маршрут потяга №74 сполученням Львів-Москва через ремонт залізничного моста. Про це повідомили в прес-службі компанії.

потяг львів москва

«У період з 18 жовтня по 21 жовтня в зв’язку з ремонтом залізничного мосту на перегоні Богданівка-Коржівці поїзд №74 Львів-Москва курсуватиме за зміненим маршрутом», – йдеться в повідомленні, пише zaxid.net.

Тому поїзд слідуватиме зі Львова через Здолбунів, Шепетівку та Коростень без зупинок, далі – зі станції Київ-Пасажирський – відповідно до розкладу.

Крім того, «Укрзалізниця» просить пасажирів, які придбали квитки на цей потяг на станціях Тернопіль, Волочиськ, Підволочиськ і Деражня, повернути їх в найближчих залізничних касах. Пасажирам, які повернуть квитки, віддадуть повну вартість квитка.

У довідковому бюро станції «Львів» пасажирам, які планують у цей період подорожі через Тернопільщину та Хмельниччину іншими потягами, порадили за день до планованої поїздки звернутися до довідкової та дізнатися – чи не змінився маршрут їхнього потяга.

В «Укрзалізниці» також повідомили, що через ремонт зміниться рух ще низки потягів зі Львова.