Німецька компанія «Клінгспор» планує перенести частину виробництва з Франції на Львівщину

Виробник абразивних матеріалів «Клінгспор» планує перенести частину виробничих потужностей з Франції в Україну в цьому році. Про це пише прес-служба Львівської облдержадміністрації.

ТОВ “Клінгспор” є провідним виробником абразивних матеріалів з представництвом в більш ніж 39 країнах, підприємство з 100% іноземними інвестиціями німецької компанії KLINGSPOR AG у м. Великі Мости Сокальського району. Продукція компанії багато років використовується в металообробній, деревообробній промисловості, будівництві та інших галузях, та завдяки своїй високій якості користується попитом як на європейському, так і на українському ринках. Компанія працює на світовому ринку понад 125 років, а в Україні цього року планує відсвяткувати свою 10 річницю.

Лише за останні чотири роки діяльності на Львівщині підприємство інвестувало в завод понад 7 мільйонів євро.

На сьогодні компанією збудовано виробничі, складські та адміністративні приміщення загальною площею 6,7 тис.м.кв. (м. Великі Мости, Сокальський район), та працевлаштовано понад 200 людей. І вже в цьому році планується переміщення частини виробничих потужностей з Франції в Україну.

Політика компанії спрямована на постійний жорсткий контроль якості. На сьогодні в асортименті абразивів Klingspor понад 50 тисяч найменувань продукції.

Виробничі приміщення компанії переконують ультрасучасним машинним парком та висококваліфікованим персоналом. Високу якість інструментів забезпечують комплексною перевіркою всіх деталей виробництва: від закупівлі сировини до виробництва продуктів та поставки нашим клієнтам.

Нагадаємо, 22 лютого “То є Львів” повідомляв, що німецька компанія Polipol планує розпочати виробництво меблів на Львівщині. На підприємстві обіцяють створити близько тисячі робочих місць із зарплатою 500-600 євро.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.