Німецька компанія будує другий завод в Україні, у Львові

Німецька компанія-виробник будівельних матеріалів Fixit у розпал війни будує другий завод в Україні, який буде розташовано у Львові. Про це йдеться в аналітичній публікації Deutsche Welle, переказ якої пропонує Foreign Ukraine.

Джерело: Lviv1256.

Ще до початку російського вторгнення, у проект будівництва заводу було інвестовано 5 мільйонів євро. Зараз компанія Fixit отримала інвестиційну страховку від уряду Німеччини та інвестувала ще додаткові 7 мільйонів євро.

Наприкінці 2023 року на території нового заводу у Львові будуть виготовляти будівельні матеріали для відновлення зруйнованої інфраструктури в Україні.

Важливо підкреслити, що компанія Fixit уже володіє власним заводом з виробництва будівельних матеріалів у Фастові на Київщині.

«Внаслідок російських обстрілів енергетичної інфраструктури України восени 2022 року, нам доводилось переводити виробництво будівельних матеріалів у нічну зміну. 60 співробітників на заводі працювали з 22:00 до 06:00. Після закінчення зими, енергопостачання стабілізувалось і тепер ми можемо працювати, щонайменше у дві зміни, особливо, коли розпочинається будівельний сезон. Ми сподіваємось, що за потреби можемо перейти і на цілодобовий режим роботи», – розповів Міхаель Краус, керуючий менеджер компанії Fixit.

Зазначимо, що з вересня 2006 року Fixit Gruppe зі штаб-квартирою у Фрйзінґу виступає як материнська та об’єднуюча холдингова компанія для п’яти торгівельних марок будівельних матеріалів FIXIT, GREUTOL, HASIT, KREISEL та RÖFIX. Компанія має 69 представництв у 18 країнах Європи та близько 2500 співробітників. У 2013 році обсяги продаж компанії становили близько 500 мільйонів євро.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.