Понеділок, 11 грудня

Нідерланди знову подарували Львову 100 тисяч цибулин тюльпанів

Цієї осені Нідерланди передадуть Львову ще 100 тис. цибулин тюльпанів та близько 8 тис. цибулин мускарів [рослини родини гіацинтів]. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Джерело: ZAHID.NET.

Андрій Садовий, почесний консул України у Нідерландах Еміль де Севрен Жаке (праворуч від мера Львова), Катерина Кіт-Садова та делегація Нідерландів у Львові

Як повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, квіти висадять у всіх районах міста.

«Наступного року наше місто теж буде прикрашене тюльпанами. Цьогоріч нам подарують 100 тисяч цибулин. Вони будуть висаджені по усіх районах міста. Дякуємо Нідерландам за те, що допомагаєте робити наше місто ще красивішим», – сказав Андрій Садовий.

В управлінні екології та природних ресурсів Львівської міськради пояснили, що минулорічні тюльпани, висаджені вдруге, вже не будуть мати такого рясного врожаю і зацвітуть не більше як на половину.

«Квіти вже прямують до України і за тиждень-два будуть у Львові. Наступного року квіти будуть цвісти по цілому місту. Більшість локацій з тюльпанами залишаться ті самі, що й минулоріч, але ми разом із садівниками та районними адміністраціями обрали ще кілька нових місць, де висадять квіти», – каже заступниця керівниці управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради Оксана Луцко.

Нагадаємо, минулого року Нідерланди передали Львову 125 тисяч тюльпанів 10 різних сортів. Їх висадили у різних районах Львова. Зокрема, у Стрийському парку, біля Ратуші, на бічних вулицях від площі Ринок, навпроти Оперного театру, поблизу Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні, на площі Галицькій та інших локаціях міста.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.